Aktualności

Start / Aktualności

INFORMACJA

Przerwa Techniczna W nocy 31.01/1.02 br. zaplanowano prace modernizacyjne na głównym węźle światłowodowym w Gliwicach. W związku z tym dostęp do usług Internetu i Telewizji będzie ograniczony.   Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.
Czytaj więcej

Spokojnych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt!   Właściciele i pracownicy 4 NET
Czytaj więcej

Informacja

Drodzy Klienci! Uprzejmie informujemy, że dnia 20.12.2022r będą prowadzone prace konserwacyjne związane z sygnałem telewizyjnym. Może to spowodować przerwy w dostawie telewizji. Za utrudnienia przepraszamy. Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować na nr telefonu 32 737 16 40 lub serwis 32 729 81 40 podając swoje dane i adres.  
Czytaj więcej

Informacja

Drodzy Klienci nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie postanowiliśmy, że z dniem 1.07.2020 r. kasa będzie NIECZYNNA do odwołania. Klientów którzy opłacają rachunki osobiście w Biurze prosimy o wpłatę przelewem bankowym lub pocztowym na nr konta podany na fakturze VAT. Dziękujemy za…
Czytaj więcej

Światłowód w Łaziskach Górnych

Z ogromną radością informujemy o wybudowaniu sieci światłowodowej dla mieszkańców Łazisk Górnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Internet i Telewizja na światłowodzie. Przygotowaliśmy specjalną ofertę.
Czytaj więcej